מחלקת רכבים מסחריים טנדרים ורכבי 4X4

רכבים מסחריים

בעל עסק/חברה ?

יש לך רכב מסחרי קטן כמו ברלינגו או קנגו?

או אולי בכלל טנדרים כמו די מקס או היילקס?

אנו במרכז שירות ד"ר מוטור מומחים בטיפול ברכבים מסחריים קטנים וטנדרים מכל הסוגים עם ידע נרחב וכלים מתקדמים, אנו נדאג לכך שהרכבים של החברה שלך ימשיכו להיות כשירים וזמינים עבורך, על מנת ששגרת העבודה בעסק/חברה לא תיפגע.

רכבים מסחריים קטנים כגון: סיטרואן ברלינגו, רנו קנגו, פיג'ו פרטנר ועוד סוגים שונים, וטנדרים כגון:טויטה היילקס,איסוזו די מקס ועוד, הינם בחירה פופלארית בקרב בעלי עסקיים וחברות לשינוע סחורות שונות ממקום למקום ולפעילות שוטפת ברכבי הארץ. רכבים אלו נוסעים קילומטרים רבים מאוד בשנה וזקוקים לטיפולים ותיקונים בתדירות גבוהה יותר מרכב רגיל בעיקר עקב עומס העבודה עליהם, לכן חשוב מאוד לשמור על טיפולים שוטפים בזמן וכשירות מלאה של הרכב על מנת שיכולות השינוע והתיפקוד השוטף של העסק שלך לא יפגע.

רכבי 4X4:

כל חובב נסיעות שטח וטיולים יודע שהג'יפ שלו זה הבייבי שלו, ולכן חשוב שיטפל בו מישהו מקצועי היודע מה הוא עושה, בעל עם ניסיון עשיר עם מגוון רכבי 4X4 שיבין את הצרכים שלו, שיידע מה לעשות ברגע שהג'יפ חוזר חבול ופצוע אחרי טיול של סוף שבוע או טיול ארוך במדבר, שבמהלך טיפול תקופתי ידע בדיוק איך לגשת לכל נקודה ולגעת בה בצורה הנכונה.

אנו במרכז שירות ד"ר מוטור מציעים לך בדיוק את זה, לכן אם חשוב לך רכב ה4X4 שלך אתה יודע בדיוק לאן לגשת!

בעל עסק שנמצא בשטח? חקלאי? אתה יודע שרכב ה 4X4 שלך הוא חשוב וחיוני לתפקוד שוטף של העבודה שלך ולכן את הטיפול בו צריכות לבצע ידיים מקצועיות ומנוסות שיטפלו ברכב שלך בצורה הטובה ביותר!

אנו עם ניסיון עשיר מאוד בתחום ה 4X4 ויודעים בדיוק איך לטפל בכלי שלך בצורה נכונה ומקצועית שתשמר את כשירות הרכב לעבודה שוטפת!